Reply on: wizard112 #43614:
mohol by mi niekto povedať, že ako sa to nameria na 0,1mm presne a čím? ? už len 0,5mm namerať je problém, veď také merania robia mikromeradlá a pokutu by mohli dať iba keby to bolo presne premerané, čo pochybujem, že policajti majú po ruke nejaký taký prístroj
Petik
DP v minulosti generalkoval trolejbusy Skoda Ostrov a z tohoto hladiska to moze byt zaujimava prilezitost. Vidis, ze uz dnes si sami montuju elektrovyzbroj pre vlastne trolejbusy. Takze tu vznika moznost spoluprace so SORom (ako vyrobcom) na dlhodobejsej baze. Uz pred 2-3 rokmi som sa na pive bavil o takejto moznej spolupraci s jednym nemenovanym diskuterom:)