Reply on: draxter #42812:
nie je to v rozpore s nicim, ak dopravca s takym dokumentom este nedisponuje... a kedze v BB je momentalne chaos a bezvladie, tak si domysli...
? ako poväčšinou, všakže.
(o 4.40 si viem aj lepšie predstaviť :))
Danny
http://jamrichova.blog.sme.sk/c/244332/Aj-taka-bola-MHD.html