Reply on: draxter #42812:
nie je to v rozpore s nicim, ak dopravca s takym dokumentom este nedisponuje... a kedze v BB je momentalne chaos a bezvladie, tak si domysli...
? ako poväčšinou, všakže.
(o 4.40 si viem aj lepšie predstaviť :))
brefos
Od piatku 10. decembra 2010 ponúkame lyžiarom bezplatnú dopravu
z B. Bystrice do lyžiarskeho strediska ParkSnow na Donovaloch a naspäť. http://www.dpmbb.eu/documents/park_%20snow_letak_2010_12_10.pdf