Takže už aj v Spišskej Noej Vsi majú nočnú linku - č.14: http://www.imhd.sk/sn/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=8730
Je vidno kde sa robí rpe cestujúcich a kde naopak... ?
Je vidno kde sa robí rpe cestujúcich a kde naopak... ?
Tootti
Je to sila zvyku + v zime aspoň v tej sorke není zima, keď sa na zastávke neotvoria nasilu všetky dvere, ale len tie ktoré treba, kt. si vyberie cestujúci. ?