Reply on: BB-Schuhu #42628:
Ja mám taký pocit, že by im zostalo zopár B932/E na výkon trolejbusovej/rakvabusovej zálohy, poprípade na iné účely (spomínaný SKI-BUS, zájazdy, zmluvná...), veď napríklad aj do Doky musí niečo jazdiť, nie? Či im na tieto účely zostanú B961? Ale zase to sú automaty. S tým robiť SKI-BUS by nebola žiadna výhra... Proste nedokážem si predstaviť, že by DPMBB nemal ani jeden autobus.

Jeffko
Fotospomienka na ZV-973BZ (ex. ZV-312BY):
http://picasaweb.google.com/buda.erik/IvecoCrossway12m#5466600416612459154
http://picasaweb.google.com/buda.erik/IvecoCrossway12m#5349814556339652146
http://picasaweb.google.com/buda.erik/IvecoCrossway12m#5466600573438569922