Reply on: DADORIUS #39537:
si ako pokazena platna... stale dookola svoje melies...este raz - pytaj sa tych, ktori o tom rozhoduju a nie tych, ktori dosledky ich rozhodnuti musia znasat...
, čo má byť hlavným zdrojom príjmov z podnikania. Slovensko pritom patrí medzi krajiny s najvyššími poplatkami za použitie železničnej cesty v EÚ. Po zohľadnení dotácie je u nás poplatok za použitie trate reálne ešte 2x vyšší.) a naviac ZSSK platí veľké poplatky ŽSR za použitie dopravnej cesty - čiže každý každému strašne veľa platí a všetci sú v obrovskej strate...
PIT
Černota tu samozrejme je - celá existencia magorov z SAD Zvolen v DPMBB, ako aj v MHD v BB a PAL v BB a BR, je jedna obrovská černota a keďže DPMBB teraz ovládajú práve títo exoti, požiadaj o vyjadrenie ich, čo za svinstvá to tam stvárajú.