Dopĺňam svoj príspevok spred niekoľkých týždňov:
Od 13.12.2009 sa premiestňuje zastávka všetkých prímestských a diaľkových liniek z EUROPA SC do obnovenej zastávky H. Vajanského (doplnený bol aj označník). Linky MHD č. 24 a 34 naďalej zastavujú na zastávke EUROPA SC. Zastávka v opačnom smere zostáva bez zmeny.
Od 13.12.2009 sa premiestňuje zastávka všetkých prímestských a diaľkových liniek z EUROPA SC do obnovenej zastávky H. Vajanského (doplnený bol aj označník). Linky MHD č. 24 a 34 naďalej zastavujú na zastávke EUROPA SC. Zastávka v opačnom smere zostáva bez zmeny.
Navyse, nedavno sa prenajalo 11 Medakov tak by to snad mohlo stacit...
brefos
tohoto cestovného poriadku http://dpmbb.eu/documents/ski%20selce%20silvester.pdf
Zmena otváracích hodín predajných miest:
Oznamujeme cestujúcej verejnosti, že 31. 12. 2009 budú predajné miesta Úsvit aj Námestie slobody otvorené do 12. hodiny.