Dopĺňam svoj príspevok spred niekoľkých týždňov:
Od 13.12.2009 sa premiestňuje zastávka všetkých prímestských a diaľkových liniek z EUROPA SC do obnovenej zastávky H. Vajanského (doplnený bol aj označník). Linky MHD č. 24 a 34 naďalej zastavujú na zastávke EUROPA SC. Zastávka v opačnom smere zostáva bez zmeny.
Od 13.12.2009 sa premiestňuje zastávka všetkých prímestských a diaľkových liniek z EUROPA SC do obnovenej zastávky H. Vajanského (doplnený bol aj označník). Linky MHD č. 24 a 34 naďalej zastavujú na zastávke EUROPA SC. Zastávka v opačnom smere zostáva bez zmeny.
Navyse, nedavno sa prenajalo 11 Medakov tak by to snad mohlo stacit...
BB-Schuhu
Tak s týmto si ma potešil. Táto nová prímestská linka bola avizovaná už dávnejšie, viem že má premávať z Brezna do Liptovského Mikuláša, od 10.1.2010 ale jej CP vidím teraz poprvýkrát. A celkom sa mi to pozdáva... ?