DPM BB:
V cestovnom poriadku Ski Králiky nie je náhodou chyba? Prečo spoje v smere z Králikov nezastavujú na Tajovského, SOU. Však tadiaľ tak či tak musia prechádzať v smere do BB. Lebo je tam písaná iba zastávka na Podlavickej ceste.
V cestovnom poriadku Ski Králiky nie je náhodou chyba? Prečo spoje v smere z Králikov nezastavujú na Tajovského, SOU. Však tadiaľ tak či tak musia prechádzať v smere do BB. Lebo je tam písaná iba zastávka na Podlavickej ceste.
BB-Schuhu
Podobne zasnežuje sa už aj v Čachove, ale v prevádzke bude len detský vlek, podmienky na lyžovanie stále nevhodné. Uvidíme ako to bude cez Vianoce.. Ten vláčik má tohto roku veľmi dobrú trasu a CP, vyhovuje mi tak výborne ako nikdy