Reply on: brefos #39260:
Oné a ty sa ktorej SAD-ke čuduješ ?Dúfam, že nie našej ? , lebo ten ujo nemá s nami žiadnu zmluvu o užívaní autobusovej stanice a mne veru žili netrhá, že zvolenčanom "miznú" tržby ? ? Hádam nebudem brániť záujem dákaho zasratého zvolenčana, ktorý ešte ani cent nezaplatil za vstup na majetok SAD Banská Bystrica ?
Dokonca minule to šlo aj na Kováčovú. Basom im anciaša.?
BB-Schuhu
Od 19.12.2009 začína lyžiarska sezóna v stredisku Králiky. Poprvýkrát bude premávať nová odpojiteľná štvorsedačka. A ako bonus - bude premávať kyvadlová doprava DPM BB:
Tu je jej CP: http://www.skikraliky.sk/cp-808-skibus-kraliky.pdf
? ? ?