Reply on: Papyr #39215:
Staré Ráby má v Žiline iba jeden ex-zlínsky trolejbus.Re #39217 vladis888: Žilinské 15TrM už majú ale NOVÉ Ráby, ktoré hlučné nie sú. Hlavným zdrojom hluku 14Tr/15Tr nie je motor, ale práva tie nápravy.
Re #39220 Papyr: Žilinu by som k tým mestám nepriraďoval, jednak sa staršie 14Tr a 15Tr vyrobené v rokoch 1993 - 1994 zaraďovali do premávky postupne až do roku 1996 a takmer každoročne sa až do roku 2002 pre nové trate dokupovali ďalšie a ďalšie 15TrM. Navyše som presvedčený, že po voľbách (aleby žeby tesne pred nimi?) sa bude v obnove tamojšieho trolejbusového parku opäť pokračovať.
Re #39222 vladis888: Čo máš stále proti Rábe? Oproti náprave HN2 je menej náročná na údržbu. Ako som spomínal vyššie, nové Ráby (teda tie na 14TrM a 15TrM) sú už tiché.
Re #39233 810zssk: http://www.zelpage.cz/razeni/10/vlaky/zssk-811
Re #39235 pfm10: Označovanie liniek MHD musí mať ZÁKONOM stanovenú formu. Zákon je povinný každý dopravca rešpektovať.
Re #39236 pfm10: Zaujímavý prístup. Potom by sa dalo aj povedať "už ste nejakí pohodlní, keď chcete, aby sa v autobuse kúrilo" alebo rovno "už ste nejakí pohodlní, keď chcete mať v autobuse aj okná". Ak by ku všetkému takto pristupovali naši predkovia, dodnes sa vozíme akurát tak vo fiakroch.
draxter
Vraj "SAD Zvolen je jediným subjektom, ktorý má predbežné opatrenie na jeho vlastníctvo". No takéto niečo môže ozaj povedať len idiot, odkedy sa panebože predbežným opatrením určuje vlastníctvo? ? ? ? Wau, tak toto je ozaj potom unikát...