Reply on: draxter #39251:
Sevas, už dávno som tu nebola, nie preto, žeby som nechcela len ma sem akosi nepustilo a ja nemám čas bojovať s automatom ? Celé akosi právo na náš majetok je obyčajná sprostosť..vymyslené zmenky podpísané niekým je to čo akože nahrávajú SAD ZV..pomalé vyšetrovanie a dokazovanie. Inak dobrá taktika no konečne prichádza na moje slová, keď budem tomu z domu dobrej vôle nosiť tie klbásky do basy a tu tomu dlho nikto neveril ? Len tak medzi nami pozri si základné imanie ..hm..hm.. Ja som prišla do ČSAD závod 901 Banská Bystrica /, keď mal 1200 zamestnancov (jeden z nich bol ocko Polony/ a dnes je nás 44/ ja mám dôvod byť nasratá na korupciu v tomto meste a fakt nemám najmenšiu chuť to nechať len tak..inak nebolo ma to preto,lebo som robila "voľby" , aby vyhral ten čo celkom oprávnene neznáša toho chrapúňa !! A som s výslekomi volieb veľmo spokojná !! ?
Dokonca minule to šlo aj na Kováčovú. Basom im anciaša.?
draxter
Vraj "SAD Zvolen je jediným subjektom, ktorý má predbežné opatrenie na jeho vlastníctvo". No takéto niečo môže ozaj povedať len idiot, odkedy sa panebože predbežným opatrením určuje vlastníctvo? ? ? ? Wau, tak toto je ozaj potom unikát...