Reply on: brefos #39260:
Oné a ty sa ktorej SAD-ke čuduješ ?Dúfam, že nie našej ? , lebo ten ujo nemá s nami žiadnu zmluvu o užívaní autobusovej stanice a mne veru žili netrhá, že zvolenčanom "miznú" tržby ? ? Hádam nebudem brániť záujem dákaho zasratého zvolenčana, ktorý ešte ani cent nezaplatil za vstup na majetok SAD Banská Bystrica ?
Dokonca minule to šlo aj na Kováčovú. Basom im anciaša.?
expresbb
Re #39233 810zssk: Poteším ťa: http://www.zelpage.cz/razeni/10/vlaky/zssk-811
Sú nasadzované vozne Beer.