Reply on: mirkobb #38932:
Ja mám v tom tiež jasno, vieš "poznám" ich oboch. Ale máš pravdu, ja mám tiež ten pocit ?
ludia sa totizto stretavaju a komunikuju... myslis ze manka sa s nim uz nestretol urcite uz omnoho skorej
dokonca mal moznost ako primator zvolena nieco ovplyvnit...
Danny
Ale je sa comu divit? V mojom volebnom okrsku mali najvacsi uspech Sulaj a Lacny. Myslim, ze niet co dodat. Hlavne, ked si pozriete "napln" prace Lacneho -teda, comu sa bude venovat. Jasne, doprava! Ci dolava? Spat? Ci kde do p rdele? ?