Reply on: mirkobb #38932:
Ja mám v tom tiež jasno, vieš "poznám" ich oboch. Ale máš pravdu, ja mám tiež ten pocit ?
ludia sa totizto stretavaju a komunikuju... myslis ze manka sa s nim uz nestretol urcite uz omnoho skorej
dokonca mal moznost ako primator zvolena nieco ovplyvnit...
pfm10