Reply on: Janka1 #37585:
Ďakujeme za pochvalu. Vieš je to úžasné keď sa dozvieš kam všade autobusy jazdili. Napríklad okolo Brezna v 60 rokoch to bolo niečo fantastické. Skoro do každej doliny, niekedy až 8km sa štveral autobus. Taktiež sa jazdilo od Breznianskej strany hlboko do Muránskej planiny. Od Šumiacu k Dionýškovej jaskyňe a podobne. ☺
TeBeCe
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=844&idg=1&gi=20&gn=20&gs=e&gsd=&ghe=1903&ghg=1