Reply on: kvorka #37041:
Včera v relácii Slovensko dnes na STV 1 bola reportáž o zmenách v banskobystrickej MHD a hovorilo sa aj to, že pripomienky cestujúcich k novým CP budú zohľadňované (pravdepodobne v zmenách od 1.9). Na margo nočnej dopravy sa povedalo iba toľko, že nie je vylúčené jej znovuobnovenie (ak áno, tak pravdepodobne od 1.9). Uvidíme...
BB-Schuhu
http://www.mestskadoprava.net/galeria/index.php?/categories/created-monthly-calendar-2009-7-10