Reply on: kvorka #37041:
Včera v relácii Slovensko dnes na STV 1 bola reportáž o zmenách v banskobystrickej MHD a hovorilo sa aj to, že pripomienky cestujúcich k novým CP budú zohľadňované (pravdepodobne v zmenách od 1.9). Na margo nočnej dopravy sa povedalo iba toľko, že nie je vylúčené jej znovuobnovenie (ak áno, tak pravdepodobne od 1.9). Uvidíme...
brefos
http://zvolen.sme.sk/c/4923031/borovu-horu-byvalu-liecebnu-tuberkulozy-chce-zupa-predat-pod-cenu.html
Veru asi sa nedočkáme už nikdy žiadneho autobusu MHD na Borovej Hore. Čiže je výročie - 10 rokov tam už nejazdí MHD a samozrejme ani Ikarus ?