Reply on: kvorka #37041:
Včera v relácii Slovensko dnes na STV 1 bola reportáž o zmenách v banskobystrickej MHD a hovorilo sa aj to, že pripomienky cestujúcich k novým CP budú zohľadňované (pravdepodobne v zmenách od 1.9). Na margo nočnej dopravy sa povedalo iba toľko, že nie je vylúčené jej znovuobnovenie (ak áno, tak pravdepodobne od 1.9). Uvidíme...
draxter
Dokedy tu akože bude tento bordel? Času na vykonanie týchto drobných zmien predsa bolo dosť. Ak niekto dokáže preleipiť staré CP novými, to isté by stihol aj s označníkmi. ? ? ? ?