mňa nehnevá ohľadom mhd nič. lebo to aj tak nemá zmysel. Len by ma zaujímalo prečo mesto selektuje občanov na tých ktorý maxi jazdy využívať môžu a na tých ktorý ich využívať nemôžu. Velebný páni radní by sa mali zamyslieť kto ich volí a prečo ich vlastne volí. Môže občan Sásovej zat !o, že nechodí k nemu trolej ? Nemôže ! je to postavené mierne povedané na hlavu
BB-Schuhu
Nočné spoje: Namiesto toho, aby ich vylepšili, tak ich radšej zrušia. No pekne...
L20: Konečná na Park. Mičinská? Teraz mám ale obavu, či náhodou nezrušili zachádzku na ŽST, lebo to by už bola fakt sila. Zrušenie zachádzok na Uhlisku a do starej Sásovej schvaľujem.