mňa nehnevá ohľadom mhd nič. lebo to aj tak nemá zmysel. Len by ma zaujímalo prečo mesto selektuje občanov na tých ktorý maxi jazdy využívať môžu a na tých ktorý ich využívať nemôžu. Velebný páni radní by sa mali zamyslieť kto ich volí a prečo ich vlastne volí. Môže občan Sásovej zat !o, že nechodí k nemu trolej ? Nemôže ! je to postavené mierne povedané na hlavu
Agent007
a) zníženie súbehov liniek medzi trolejbusovou a autobusovou dopravou"
kde je to ZNIZENIE subehov?? okrem tych zrusenych trolejbusovych spojov?
typicka bystrica... vsetko si tu ludia vysvetluju po svojom...