Reply on: brefos #36679:
Nálepku SAD Zvolen malo aj to maďarské Volvo pokiaľ viem. Naviac môže byť zavádzajúce aj to, že areály SAD Zvolen a Scanie sú vedľa seba.Hm upratovanie sa robí aj v Eurobuse vždy ak sa očakáva veľké vyraďovanie ?, akúrat, že eurobusáci z Košíc to už druhý rok riešia veľmi šikovne. Z vyradených vozov 75percent končí niekde v Trebišove v bazári, kde sú rozpredávané na súčiastky.
brefos