Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
niesom síce z BB, ale vo Zvolene trávim 90% času mimo Bratislavy. S vodičmi môžem súhlasiť, furt budú len dakam posielať. Jeden náš "kolega" čítal zákon, keby ste ho aj natočili, ako si v autobuse (s prepáčením) "serie do huby, natočili ste ho zákonne. Vykonáva verejnú dopravu? vykonáva... (samozrejme pozor prí súkromníkoch a súkromných linkách, zájazdoch)

Ja by som im dal horúci typ (to by SAD ZV a Aďkom na čele mohlo zabezpečiť aj pre všetkých vodičov crossov, ako za zbytočne moderné autobusy): Praga RND! ?

ale ak by som mal pravdu povedať, zsvetlá z Doblá im viac prisátli. no čo už ?
Reply on: BB-Schuhu #36625:
No, a to nielen jeden. Raz (keď zavádzali nové Mijoly na prímestskej) na C954E (myslim ZV-694BK) mi nedalo okuknuť si ten pristrojčok ? ta sa pýtam. (Vodiča, mladšieho, čiernovlasého) Idete pred VUBku? (Pritom zastávka je uvedená v CP tak by tam mal aj zastaviť, 601458 som chodieval z Ďumbierskej, ZŠ pred VUB.) a on mi povedal: "Ťahaj do*iti, toto je prímestský spoj." Išiel som sa ho niečo opýtať a drzo zavrel dvere pred nosom a plny plyn vyštartoval z 2jky zo zastávky ?
Reply on: BB-Schuhu #36625:
Áno, z Pieninskej. Ešte niečo mektal ale to sa mi už ani vypisovať nechce, a už ani vela nepamätam. Slovensky povedané je to riadny k?t (prominte). Ne, C734.00 je na nich moc dobrá. Tomu dajaku polorozpadnutú ŠL 11 s pokazenou spojkou. ?
Reply on: pfm10 #36624:
Ak sa ti to stalo na linke z Pieninskej, tak viem o akého vodiča sa jedná. To je jeden večne ušomraný vodič. Takýchto ľudí mám fakt "najradšej", nech by mali neviem aký super autobus, nikdy nebudú spokojní. Treba im dať vyskúšať si C734.00, ktorá sa im pokazí na každom druhom spoji, potom si začnú vážiť na čom jazdia. Ale verím, že toto je prípad len pár jednotlivcov, nie väčšiny. A teším sa na moju prvú jazdu. Síce Crossom som už išiel veľa krát, nie však zvolenským...
Reply on: BB-Schuhu #36623:
Diky. No tie crosswaye... Radosť v tom cestovať ? To sú vozy.. len niektorí vodiči (ak sa tak dajú nazvať, je na nich toľko slovenských írečitých slov ? ) by nemali na tom jazdiť ? Sa pýtam: "Prosím Vás koľko máte prestávku vo Zvolene?" on "Nič, prečo?" ja: "Idem sa previesť tuto novým Crosswayom a zároveň aj pofotím" on sprostym hlasom: "a to sa nemôžeš voziť na niečom inom? Vo ZV vystúpiš a ak stihneš ten spoj čo idem tak nastúp ak nie máš smolu.. táto mládeš to by len koko*iny vymýšľalo. Každopadne toto je šrot" Ja mu na to: "Áno? Keď sa vám to nepáči tak bežte jazdiť na starých atmosách z roku 1982 a potom uvidíte že sa po dvoch dňoch vrátite späť na cross" a bol ticho.. Domov som radšej išiel druhým čo išiel na AS, a tam vodič uplne v pohode, milý.
Reply on: pfm10 #36618:
Veľmi pekné sú tie autobusy a fotky tiež ?
Reply on: pfm10 #36619:
uz je to v novinke. Len skoda ze fotky nie su lepsom rozliseni.
Reply on: brefos #36620:
Ďakujem ?
Reply on: pfm10 #36619:
Pekné fotky ?
P.S.: Treba skopírovať celý odkaz, nejako to neukázalo. A ešte. Kami, ak chceš tie fotky dať na imhd, nie je problém, stiahni a daj s menom autora: pfm10 . ?
Už se to nese ? :

http://www.flickr.com/photos/39249443@N03/

Fotografie Crosswayov na linke BB-ZV a nášho "modroočka ? " s reklamou na Apollo
Aj dnes pekné fotky z prímesta, už sa to pomaly začína stávať pravidlom, že každý pondelok privítajú nový týždeň vždy zaujímavé foto.
Reply on: expresbb #36607:
pozrel som si tie označenia na webe...bola to 812ka ?...a na fotke som si všimol presné označenie riadiaceho vozňa 812 001-6...a vlečný bol 0S1 802-8 (na fotke to zle vidno...ale asi takto)... ? ?
Reply on: PIT #36614:
Nie, info nemám a ani ho zo skúseností neočakávam.
Reply on: BB-Schuhu #36613:
Máš info o tom, že boli nejaké schválené?
Len tak mimochodom, nemali by byť zajtra zverejnené nové CP platné od 1.7.2009? 15-dňová lehota...
Reply on: Kami #36611:
Môže byť. Mám na teba toho viacej...
Buduci vikend budem v BB, uz aj v piatok. Planujem urobit aj stretko. Hlavne temy budu historia CSAD a buducnost MHD.
Reply on: expresbb #36607:
nhoo bol som sa pýtať na stanici v BB...aa akurát mi teta za okienkom povedala, že som si to mal riešiť v brusne a že ona s tým nič nespraví...že som si mal nejaký formulár o odmietnutí pokračovať vyplniť či ako...
nevyznám sa v radoch tých motorákov...maximálne ti viem povedať, že chodia skoro všetky víkendové spoje BB-BR...vo dvojici nová+stará...aa tá novšia má dymové sklá, a elektronické vonkajšie tabule, dopytové otváranie dverí a málo miesta na nohy ?
Zdá sa to len mne, alebo je to naozaj, že na MsÚ na odbore dopravy trénujú atletiku? Alebo je podobnosť meno + priezvisko istého pána čisto náhodná?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.