niesom síce z BB, ale vo Zvolene trávim 90% času mimo Bratislavy. S vodičmi môžem súhlasiť, furt budú len dakam posielať. Jeden náš "kolega" čítal zákon, keby ste ho aj natočili, ako si v autobuse (s prepáčením) "serie do huby, natočili ste ho zákonne. Vykonáva verejnú dopravu? vykonáva... (samozrejme pozor prí súkromníkoch a súkromných linkách, zájazdoch)
Ja by som im dal horúci typ (to by SAD ZV a Aďkom na čele mohlo zabezpečiť aj pre všetkých vodičov crossov, ako za zbytočne moderné autobusy): Praga RND! ?
ale ak by som mal pravdu povedať, zsvetlá z Doblá im viac prisátli. no čo už ?
Ja by som im dal horúci typ (to by SAD ZV a Aďkom na čele mohlo zabezpečiť aj pre všetkých vodičov crossov, ako za zbytočne moderné autobusy): Praga RND! ?
ale ak by som mal pravdu povedať, zsvetlá z Doblá im viac prisátli. no čo už ?
PIT