Reply on: N/A #36604:
O poruchách vlakoch mám tiež plno skúsensotí - tie najzaujímavejšie sú z trati Tisovec-Pohronská Polhora, kde som zažil neskutočne veľa porúch starých motorákov (bolo to však väčšinou ešte v 90-tych rokoch). Popisovať to teraz nejdem, lebo to je už veľmi vzdialená téma od MHD BB.
Jeffko
Vytvoril užívateľ s nickom karosa725