Reply on: Jozef #3656:
Skrátka nie je možné porovnávať "hrušky s jablkami". BB má v porovnaní so Žilinou úplne špecifické rozloženie i tvarovanie zástavby v území, pričom v BB nie je možné robiť okružnú trolejbusovú linku, ktorá by chodila dookola centrálnej mestskej pešej zóny (ako v ZA), v ktorej je počas dňa neustále dostatok cieľov a zdrojov ciest, ktoré uživia linku takéhoto charakteru. V BB v súčasnosti premáva asi 36 liniek s dlhodobo úbohými kvalitatívnymi ukazovateľmi, s tendenciou ďalšieho poklesu záujmu cestujúcich pri zlom vedení celého systému verejnej dopravy v meste a jeho (ne)preferencii. Zriadenie ďalšej linky vyvolá zrušenie L99 a teda i bezplatnej prepravy, čo opäť zníži záujem o novú linku. Ďalej je potrebné zobrať do úvahy, že v BB vznikajú ďalšie strediská poskytujúce obchodné služby (Kaufland, Billa, Lidl, Europa SC), čo logicky vyvolá ďalšie zníženie počtu ciest do Tesca, pretože ľudí viac asi nebude. Predpokladám, že jediný dôvod podpory tohto projektu zo strany SAD BBDS je len fakt, že budú môcť znížiť jazdné výkony predovšetkým na L2, ktorá sa bude prekladať s novou linkou, so zdôvodnením, že v úseku Podháj - TD nie je dostatočný počet cestujúcich.
).
Ina vec je, keby ho presunuli na novu linku 98 do Sasky
Jozef
To bol taký malý vtip, ale treba to tam popozerať. Ja si myslím, že to môže byť len a len dobré ak by sa trolejbusová linka postavila k obchodnému domu. Vhodný príklad je zo Žiliny, kde sa vybudovala len krátka odbočka z jestvujúcej trolejbusovej siete k Nákupnému centru Dubeň (Carrefour, Dattart, banky, Slovak telekom, reštaurácie, desiatky obchodov ...) a vytvorila sa potom nová trolejbusová linka č.8, ktorá v pravidelných 30 minútových intervaloch odchádza od Nákupného centra Dubeň na malý mestský okruh a vracia sa späť. Prečo by nemohla byť takáto linka aj v BB?