LUK: 091 urcite nepridelili, skor si ho pridelil sam vodic. Tam patri 512, az sa konecne spojazdni.
Trolej k Baumaxu nevidim ako problem, ale len pre linku 11. Ak by tam malo zachadzat aj nieco ine tak neviem.
Trolej k Baumaxu nevidim ako problem, ale len pre linku 11. Ak by tam malo zachadzat aj nieco ine tak neviem.
LUK
V ULICIACH MESTA
SA OBJAVILA 14Tr-ka 1006
PO GO!
A HNEĎ S REKLAMOU
NA UniBanku! :-):-)
Posledné dni je u nás nejak rušno...:-)