LUK: Ad katalóg vozidiel: hej, bolo by to fajn, ale zatiaľ to nevidím veľmi reálne. Nemám čas na spracovanie tých údajov - a teraz bude treba aktualizovať cestovné poriadky. Ale do budúcnosti, prečo nie...
Ad Granus trans: presne ako som pred troma mesiacmi predpokladal, že budú jazdiť s Karosami so starými Rábami... Aspoň, že ich nanovo natreli.
A ešte jeden postreh: BBDS sa zmohla na svojej stránke http://www.sadbb.sk zverejniť dočasné zrušenie zastávok Národný dom a Železničná stanica-mesto. Žiaľ je to jediný zásah do tejto stránky od jarných zmien MHD (ak nepočítam prepísanie dátumu aktualizácie CP MHD na 12.5.2004, kedy tam ale nič nezmenili).
Dnes som šiel L26 a bol som milo prekvapený novým asfaltom na ceste od cementárne do Sásovej. Dúfam, že rad príde aj na úsek Medený Hámor-Komenského-Karlovo.
Kami: V Bardejove som Ikarus na MHD nevidel, ale zato v Bardejovskej vozovni stáli 2 kusy svetlomodrých prímestských Ikarusov I280.10. Tie už boli zrejme vyradené, bez sedačiek...
A na koniec ešte jeden postreh z Bardejova: Ľudia čakali pred vozom slušne, postavený pekne do radu podľa toho ako kto prišiel. Niečo také ako tlačenie sa do autobusu a predbiehanie tam nepoznajú.
Ale len pri malej stanici, čo teda asi súvisí s #3026. Ale čo tam idú robiť, to mi nie je jasné.
Označiť ako náhradnú zastávku zastávky okolité je veľmi zaujímavé riešenie. ?
s chronometrazami mas pravdu, je divoke ak sa na rovnakom useku predbiehaju, v BB je to tak, avsak "dobiehanie"si viem predstavit..Ak mas medzizastavkove vzdialenosti namerane v sekundach pre vsetky linky rovnako a zaokruhlujes vzdy na cele minuty nadol na CP (aby nikomu neusiel), tak mozes mat rozdiel 1min na spolocnom useku, ak linky prisli z odlisnych vychodzich zastavok na dany spolocny usek..ale to hovorim o realite v inom meste, inej trakcii, kde to bezi s takouto presnostou..
najvyraznejsie su rozdiely medzi zastavkami Micinska, parkovisko a Namestie Slobody. Pohybuje sa to medzi 5 minutami (22) az po 2 minuty (niektore linky a dalsie cez vikend). Tu je to logicke a vyplyva zo situacie. Inde tazko povedat.
Petik: sranda musi byt, preco mam reagovat podrazdene? Bol som uz na sekretariate a nic. Takze sa mi vypoved nechce pisat.
Majkl
Ad Granus trans: presne ako som pred troma mesiacmi predpokladal, že budú jazdiť s Karosami so starými Rábami... Aspoň, že ich nanovo natreli.