Som taká roky drzá a aj papuľnatá chvíľu mlčiaca, ale dnešný zážitok ma tak očaril , že sa podelím. Postavila som sa do radu k predným dverám trolejbusu č.1 s odchodom 15.06 zo železničnej stanice /nemohla som nastupovať inde však nemám čipovú kartu dpmbb.../ pán vodič mi pred nosom zatvoril dvere pred nosom,lebo som sa otočila vidiac x1 /tú mám zadara no ja som chcela cestovať TROLEJBUSOM !!!/ na môj udivený pohľad mi láskavo otvoril dvere a ja som nenaskočila podľa jeho predstáv dostatočne rýchlo tak mi pre istotu zacvikol tašku prehodenú cez plece so slovami rýchlo ,lebo meškáme.... podala som mu peniaze s otázkou no a čo ??..asi sa mu rozbrieždilo a onemel...fakt skvelé ...no hej asi môžem zato , že nepristavil včas a on začínal súťaž ako predbehnúť x1 a uchmatnúť cestujúcich...!!!! Môj ty bože toto je MHD ??? ..je mi z toho zle a vraj náš zákazník náš pán ?
lesnehuhu
Chcel by som len na margo Iva a Msiaka a este aj uživateľa pod nickom Ja trošku zareagovať...
To že síce po nábehu nových B952E a B961E zakúpených SAD ZV kvalita služby stúpla na dva mesiace to je fakt. Ako rýchlo však stúpala tak aj klesla. Hovoriace autobusy zmĺkli, meškania a nadbiehania sa stali častým javom. V prvom rade za to môže mesto, lebo nieje kontrola a kde nieje kontrola, nieje snaha čo naprávať. Za zvážanie vrakov do BB môže však v plnej miere SAD ZV keď vedel že nemôže utiahnuť investíciu aby mohol utiahnuť nákup dostatočného vozového parku na pokrytie aspoň základných potrieb MHD BB, tak sa sem ani nemal trepať. Mesto si objednáva výkon vo verejnom záujme a nemôže byť samaritánom a robiť nákup autobusov pre potreby súkromného dopravcu, aby si ten napchával vrecká a ešte mu platiť aj straty vo verejnom záujme. Vy ste chlapci z višne asi padli...
? ? ? ?