Reply on: ivo #28922:
klameš od začiatku až do konca. Viac k tomu nemám čo dodať...Re #28911 Petik: vývoj vozového parku od roku 1997 bol taký, že v závere roka 2005 v MHD BB jazdili prevažne autobusy mladšie 8 rokov. Na linkách pridelené boli až na pár výnimiek IBA Karosy radu B900. Karosy radu B700 boli výhradne po GO a používali sa ako rezervné vozidlá. V januári 2006 nastal prepad do suterénu kvality, ktorá sa ako-tak dvihla až prenajatými vozidlami Mesta BB a novonakúpenými Karosami SAD ZV radu B900. V januári 2008 sa BB opäť vrátila o 15 rokov späť do éry vozidiel radu B700...
Re #28908 mirkobb: presne tak... Na prímestkej takisto všetkým (cestujúcim, starostom, vodičom) na chvíľu zalepili oči novými C954 a teraz im ich pobrali...
mirkobb
Snáď ešte dodám, že balkánsky dopravca obyvateľom BB znečistuje vzduch splodinami z tých dymiacich popolníc na MHD linkách a "originál prímestských" X-lines, ale aj na regulérnych PAL linkách, napr. v poslednom čase na linke Nemce-Malachov pravidelne vidieť také "zázraky modernej" autobusovej techniky ako DT-742AJ, ZV-004AD, DT-723AI, ... ? ? Neviem, či si zrovna takúto "ekologickú" dopravu želali obyvatelia a starostovia spomínaných obcí, keď balkánsky dopravca expandoval na tieto linky, pričom im sľuboval lepšiu kvalitu a lacnejšie cestovné (keď "vtáčka lapajú, pekne mu spievajú"), tak po čase vidno, že už nič z toho nie je pravda, cestovné sa zvýšilo a momentálne nasadzované autobusy majú k tým, čo tam prevádzkovala SAD BBDS "hóóódne" ďaleko! Nakoniec treba pripomenúť ešte fakt, že tieto "črepy" križujú ulice BB cez najhustejšie obývané oblasti a zastavujú na zastávkach MHD! To je ten ich "nesporný prínos" do bystrickej dopravy, ako keby už v BB "dymiacich vrakov" v podaní SAD ZV nebolo málo..?! ?