Caute páni! Mam pre Vas 2 nove oznacniky MHD:1. Strieborne namestie- Slovenka (obojsmerne) a 2. Nam. H. Vajanskeho ( Banka Slovakia), smerom na Radvan
tie terciky ktore maju BUSE transparenty nie su len tak na paradu 

http://www.pravda.sk/dennik/2002/06/19/slovensko/04/article.51535.html

Danny
P.S. 1: V Cechach to s tymi komousmi vyhrali!
P.S. 2: Tie spojene superlinky sa coraz viac blyzia k zrealizovaniu. Len na tom tvrdo Kami pracuj! Mozno to zaposobi na byrokratov z MHD-ky, oni nic tvorive vyprodukovat nedokazu!