Reply on: xdeimosx #28823:
Tak tých Vrakos tu už máme cez 30 kusov... ? A to sme najlepší v strednej Európe... Samozrejme po Ústí nad Labem...Ešte by ma zaujímalo, že načo potreboval SAD ZV dotáciu od mesta na dnešné "x" linky v čase, keď tu neboli trolejbusy. Lebo ak sa im to oplatí robiť dnes za cestovné 5, resp. 3 koruny, prečo to vtedy nedokázali za vyššie cestovné? Pritom rozsah výkonov je úpne rovnaký, len cestovné je nižšie (čo je už úplne absurdné). Nuž to je veľmi zaujímavé... Alebo sprevádzkovaním trolejbusov nejakým záhadným spôsobom klesli ZV náklady? ?
draxter
PS: prečo sa posiluje až teraz? To sa nezistilo už skôr? Pripadá mi to nejak na poslednú chvíľu hasenie dačoho, čo sa dalo už predtým..nie?