Ja že už prečo je tu tak živo... Keď Flying má zase úradné hodiny... ? ?
Mňa by len zaujímalo, či tieto nezmysly, hlúpe otázky a konštatovania sú len z tvojej hlavy... Pretože vyplodiť toľko nezmyslov za takú chvíľu, to je výkon. ?
Mňa by len zaujímalo, či tieto nezmysly, hlúpe otázky a konštatovania sú len z tvojej hlavy... Pretože vyplodiť toľko nezmyslov za takú chvíľu, to je výkon. ?
JJ
hadam nechces, aby mal DPMBB z prenajmu vozidiel pre sad zv dokonca stratu - vyska najmu v hodnote odpisov je myslim viac nez lukrativna ponuka - vsetko pod tuto hodnotu by bola strata - ty tak dakedy trepes - to chces, aby mestska firma doplacala na sukromnika??
hlavne ze pre VAS, teda pre potreby sad zv, mame MY, teda DPMBB nakupovat autobusy - nie si trochu chory??