Geniálny kruháč dnes cca o 11:33 pri ESC - KÚ opäť ukázal svoje mínusy: rad automobilov spopod mosta trčal až do kruháča, pričom L6 a L26 ako aj 1 a PAL X1 museli nedobrovoľne prejsť cez plnú čiaru do jediného voľného pruhu, ktorým bol ten, čo vedie z Radvane do mesta priamo bez možnosti odbočiť na kruháč...pekne, kua, pekne...
Druhá poznámka ide na vrub DPMBB: zastávka 29. augusta, smer ŽST chýba CP L2 a L4. L1,6,7 sa tam nachádza. ?
Ty móžeš považovať megabusy za zhovadilosť, ale keď nemáš peňáze...
Podľa mňa je lepšie dočasne kúpiť dvojkĺbové autobusy, ako 15 - 20 rokov šetriť na električku a zatiaľ nerobiť nič, len sa pozerať, ako mi substrát uteká do IGK. Lebo rozdiel v investičných nákladoch je obrovský.
Pustiť na koľajnice taxíky. Po taxíkoch už bude voľná cesta ku všelijakým výnimkám a máme po výhodách električiek. Čítal si niekedy vyjadrenia riaditeľa pražskej záchranky k tejto téme?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
zakaznik
Podľa mňa je lepšie dočasne kúpiť dvojkĺbové autobusy, ako 15 - 20 rokov šetriť na električku a zatiaľ nerobiť nič, len sa pozerať, ako mi substrát uteká do IGK. Lebo rozdiel v investičných nákladoch je obrovský.