Danny: neviem ci si to uz pisal, ale nove oznacniky su aj na Rudohorskej 1, docasne su aj stare. Na novych su uz CP platne od 1.7.2002
Vidno z toho ze linka 22 bude mat interval poobede 10 min, rano sa len niekde vlozilo "c".
Petik: CSAD Ostrava sa hadam vyfarbi ked podpise zmluvu a zaplati prvu splatku. To ticho je podozrive.
Co sa tyka tvojho CP, neriesil si tam Tatransku. Zrejme chces zachovat 26 a 92, podobne 90. Vysledny interval Sasova - Strieborne by stacil len poobede, rano treba mensi. Skus to nejako nahustit. Poobede a v sedle to moze ostat. Neviem ako s linkou 91, je nezvycajne mat expresnu linku v sedle. Daco vymysli.
Vidno z toho ze linka 22 bude mat interval poobede 10 min, rano sa len niekde vlozilo "c".
Petik: CSAD Ostrava sa hadam vyfarbi ked podpise zmluvu a zaplati prvu splatku. To ticho je podozrive.
Co sa tyka tvojho CP, neriesil si tam Tatransku. Zrejme chces zachovat 26 a 92, podobne 90. Vysledny interval Sasova - Strieborne by stacil len poobede, rano treba mensi. Skus to nejako nahustit. Poobede a v sedle to moze ostat. Neviem ako s linkou 91, je nezvycajne mat expresnu linku v sedle. Daco vymysli.
tie terciky ktore maju BUSE transparenty nie su len tak na paradu 
Petik
Ked nerobim poradia tak ma to nebavi.
Textovu cast?
Ty to robis ako seminarnu pracu?
Volby: mna ani neseru tie percenta KSCM, ale to ze spolu s CSSD maju viac ako polovicu, takze rozne socialisticke paskvili maju v Parlamente zelenu. Co uz. Blbo som sa prestahoval. Tipol by som to vsak na predcasne volby o 2-3 roky.