Je CSAD Ostrava a Connex to iste?
Trochu som zase patral ako to vlastne je.
Ale nic sa neobjasnilo.
Navyse ta vlastnicka struktura CSAD Ostrava je divna.
Czech Cardinal je asi spolocnost manazmentu CSAD Ostrava.
http://mujweb.cz/www/karak/Ostrava.htm
Trochu som zase patral ako to vlastne je.
Ale nic sa neobjasnilo.
Navyse ta vlastnicka struktura CSAD Ostrava je divna.
Czech Cardinal je asi spolocnost manazmentu CSAD Ostrava.
http://mujweb.cz/www/karak/Ostrava.htm
tie terciky ktore maju BUSE transparenty nie su len tak na paradu 
Petik
Skusal som moju variantu:
20-zrusena
22-ako v skutocnosti
24-Uhlisko-Mladeznicka
25-Uhlisko-Nemocnica
9?-ako v skutocnosti (Starohorska-Nemocnica)
Sral som sa s tym cely den a spravil som to len od rana do asi 10/11-tej. Interval mam 6min a vystacil som s asi 15 autobusmi. Mam tam vsak dost vela prechodov vozov mezi linkami. A ani s tymi odchodmi nie som celkom spokojny. Neviem ci budem mat chut dokoncit to niekedy az do vecera a upravit odchody co sa mi nepacia. Je to dost pracne zosynchronizovat 4 linky. (Teraz budem mat po vyse mesiaci doma pocitac, tak budem radsej parit pri Civilizacii:))
V priebehu tyzdna todim to na web (v exceli).
BTW: Co hovorite na ceske volby?