Reply on: Flying #28216:
To o tej relatívne veľkej poruchovosti vedenia môžeš doložiťnejakými číslami alebo si si to vycucal z prsta?Mimochodem, akú EURO emisnú normu spĺňajú vaše novo natreté autobusy?
Osobne sa divim, ze robis charitu a nejdes do nejakej normalnej firmy. Vodicov je stale nedostatok.


Flying