Reply on: snopko #28112:
Na margo tejto témy by som mal dve otázky:1) Koľko vozidiel z tých, čo neprešli STK, je už opravených a orešlo úspešne opakovanou STK?
2) Myslím, že nie je problém žiadať odovzdanie vozidiel v pôvodnom stave - čo ste pre to spravili?
3) Účtujete SAD ZV nejaké penále?
skupinku o ôsmich som nikde nevidel...
. Bolo vidno ako sa tomu ľudia najprv zdráhajú a potom nastúpia.
expresbb
Re #28176 brefos: Jáj, no čo stebou. Ale tak aspoň, že si sa ozval.
Re #28177 Bystrican.: Tak hádam pri ďalšom stretku sa to už konečne podarí.
Re #28180 adrive: Od 15:55-16:35 sme stáli na námestí pri stĺpe. No možno to chcelo trošku bližšie. Ten čas o 17:30, to bol pokus ešte pre tých čo sa pozabudli a chceli prísť. Prvý bol o 16:00. No ak si hladal veľkú skupinu tak to ťa musím sklamať, bolo nás všeho všudy 8ks. Aj to sme sa zbiehali pomocou mobila.