Reply on: ivo #27717:
Ale, ale, náš JUDr., čo to melieš? Kedy SAD BBDS sprivatizovala vedenie? A kto jej ho vtedy priklepol? Prečo si vtedy nežaloval mesto, že nemalo záujem?mimochodom, ja nie som žiadny milovník SAD BBDS ale za tieto tvoje kecy o výpalníctve by som ťa, byť Kornietom, pekne popreháňal po súdoch, rozhodne by si sa zadychčal viac ako tí, ktorých postihne tovje pseudopodanie, ktoré bude odložené ? .

expresbb
Mesto má tieto časti trolejového vedenia:
- Jednu stopu od križovatky pri Dome kultúry po Železničnú stanicu
- Jednostopú trať Kyjevské námestie - Tulská - Moskovská
- Dvojstopá trať na Internátnu
Čiže, len to asi viac ako tých tvojich 400m.
DPMBB vlastní:
- Dvojstopú trať od križovatky Sládkovičova (pri benzinke) po TESCO.
-Dva trolejbusy 15TrM
Pre osvieženie pamäte. Tá trať k TESCU stála 10 mil. ktoré platil DPMBB v roku 2005(aj keď sa mi zdá že to išlo zo štátnych peňazí, ale nie som istý). Čiže 10 mil. len tak skoro letelo vzduchom. prečo dnes musí DPMBB platiť SAD BB sa spýtaj exprimátorov. Možno na niektoré výroky sa ešte pamätáš. Čo sa týka výstavby trolejbusovej siete do Sásovej, nechajme sa prekvapiť či nás DPMBB niečim neprekvapí. Len keby náš štát chcel na to eurofondy uvolniť. Inak, ja by som povedal, že aj teraz je podobná situácia s iným dopravcom v BB.