Reply on: ivo #27717:
Ale, ale, náš JUDr., čo to melieš? Kedy SAD BBDS sprivatizovala vedenie? A kto jej ho vtedy priklepol? Prečo si vtedy nežaloval mesto, že nemalo záujem?mimochodom, ja nie som žiadny milovník SAD BBDS ale za tieto tvoje kecy o výpalníctve by som ťa, byť Kornietom, pekne popreháňal po súdoch, rozhodne by si sa zadychčal viac ako tí, ktorých postihne tovje pseudopodanie, ktoré bude odložené ? .

PIT
Neviem, ako si to myslel, že už nebudeš môcť používať kartu SAD ZV, ale kredit ti za normálnych okolností na karte zostane dovtedy, kým ho neminieš, ale určite sa nedá ho teraz míňať u DPMBB.