Reply on: Bystrican. #27239:
a mne je uplne jedno kto tu bude vykonavat dopravu pre mna za mna aj SAD Bratislava ale pokial to nebude kvalitne efektivne tak to stoji zaprd......Sad ZV trucuje v ramci toho co sa mu dovoli a kym sa mu neklepne po prstoch tak bude trucovat nadalej.....
Alebo nejaky iny krok.
), aj tak budem cestovať trolejbusom
kvorka
http://web.sadzv.sk/pages/cenniky/Cennik_pal_08.htm
v opačnom prípade je to porušenie vlastného platného cenníka na zákalde rozhodnutia BBSK. ?