aj ja chcem jazdit za 5 korun do sasovej ... a premna -zamna nech ma vozi aj sad bratislava na 25rocnych karosach zo srotoviska ... za tie peniaze !!! je to jedno ci ne ??? alebo nech dpmbb sprevadzkuje expres linky 21,22,23,24,25,26,atd oznacene ako 121,122,123,atd a za 5 korun !!! budem spokojny a mhd bude svetova !!! ved sme v eu tak neh to tu aj tak vyzera !!! ?
Danny
To som moc zvedavy, co sa bude diat buduci tyzden a nasledujuce.
Myslim, ze je kazdemu (zial) jasne, ze trolejbusy budu chodit este o dost prazdnejsie nez doteraz.