Reply on: mirkobb #26976:
Suhlas. Ja len za seba dodavam: Komu sa sposob, akym BBDS zabezpecovala a SAD ZV zabezpecuje MHD zda vcelku v pohode, ten velmi pravdepodobne nikdy nevidel dopravnu znacku oznacujucu zaciatok kraja (tj. v zivote neopustil predtym stredoslovensky, dnes banskobystricky kraj).
Ono je to skor recnicka otazka, ale rozhodne patri na 1. stranu.
wizard112
Re #26987 Flying: Pripadá mi celkom úsmevné, že zrovna ty upozorňuješ na zlé označenie, keď ani tebe nerobilo problém chodiť bez označenia, však. ? Nehovoriac o desiatkach zvolenských vozov, ktoré z boku nie sú absolútne označené... ?
Flying + Votrelec, čo za divadielko teraz hráte?? Som zvedavý na pokračovanie... ?