Reply on: Danny #26336:
Sčasti máš pravdu, ale... Na polnočné omše chodia väčšinou dôchodcovia a neviem, či tí nejako vo veľkom navštevujú imhd. Samozrejme, som za to, aby sa to zverejnilo aj tu, ale v tomto prípade je to umiestnenie na označníkoch vzhľadom na to, aký okruh cestujúcich to má osloviť, asi najlepšia forma. A ako píšeš, imhd nie je DPM BB. ? Proste oznamy na zastávkach oslovia najviac ľudí a sú pre väčšinu z nich najdostupnejši informačný prostriedok. Ale pravda je, že informácií nikdy nie je dosť, takže na čím viac miestach sú, tým lepšie. ?
Danny
Ale ovela dolezitejsie je ine! Myslite si, ze ludia obehuju zastavky aby nahodou zistili info o specialnych spojoch vypravenych na polnocne omse?!
Inak povedane, drviva vacsina cestujucich sa riadi poriadkami, ktore su na IMHD. A pozrime sa, teraz tu mame specialny chvievik o cestovani cez Vianoce. A kde je TAM info o tych specialnych spojoch?
Viem, ze vy nie ste IMHD, no toto si mali ustriehnut aj na IMHD, nech sa to zverejni! A nielen v nejakom diskusnom fore, kde chodi zopar ludi...
Potom sa niet co divit, ked tymi spojmi pojde 5 ludi. Vratane vodica...
Informovanost ako delo ?