Reply on: Bystrican. #26275:
Situacia na konecnych a zaciatocnych zastavkach je trochu odlisna od ostatnych zastavok. Avsak skutocnost je taka, ze ak pride na zastavku prvy trolej, tak je plny a ak druhy tak je poloprazdny az prazdny. Samozrejme, ze ked pride trolejbus na konecenu zastavku ako prvy, tak to este neznamena, ze celu cestu bol prvy. U mna sa toto pravidlo, ked isiel trolejbus cely cas ako prvy tak bol plny, potvrdilo na 90%. 90% preto, lebo este existuju urcite casove vynimky, kedy ani X linka nie je plna a ani trolejbus. Navyse ludia sa stale s trolejbusmi zoznamuju, mnohi trolej opustia.
Osobne si myslim, ze v novom roku bude situacia vyrazne lepsia. SADka je spolocnost, ktorej ide o zisk, nemoze neustale dotovat xove linky. A ak ich nedotuju, tak potom by mali zlacniet cestovne v celej MHD a nie len na primestskej. Inak minule tu niekto spominal, ze na xovej linky platil klasickych 13 sk, takze cena uz tiez nehovori v ich prospech, ak je to pravda.
draxter
Linka 2:
vykonaný nebudespoj číslo 342 s odchodom zo Železničnej stanice o 21:57
Linka číslo 3:
nebudú vykonané spoje číslo
335 s odchodom z Vozovne Kremnička o 17:43
343 s odchodom z Vozovne Kremnička o 21:35
340 s odchodom z Rooseveltovej nemocnice o 21:34
342 s odchodom z Rooseveltovej nemocnice o 22:09
Linka číslo 4:
od 16:00 nebude premávať vôbec.
Linka číslo 5:
od 15:30 nebude premávať vôbec.
Linka 7 obmedzeniami dotknutá nebola.