Je to predsa na stranke DPMBB. Odtial to iMHD moze prebrat (predpokladam ze to nikomu vadit nebude). To uz je starost iMHD, nie DPMBB. Ten informoval tak ako je povinny dobry prepravca..
Sčasti máš pravdu, ale... Na polnočné omše chodia väčšinou dôchodcovia a neviem, či tí nejako vo veľkom navštevujú imhd. Samozrejme, som za to, aby sa to zverejnilo aj tu, ale v tomto prípade je to umiestnenie na označníkoch vzhľadom na to, aký okruh cestujúcich to má osloviť, asi najlepšia forma. A ako píšeš, imhd nie je DPM BB. ?
Proste oznamy na zastávkach oslovia najviac ľudí a sú pre väčšinu z nich najdostupnejši informačný prostriedok. Ale pravda je, že informácií nikdy nie je dosť, takže na čím viac miestach sú, tým lepšie. ?
Ale ovela dolezitejsie je ine! Myslite si, ze ludia obehuju zastavky aby nahodou zistili info o specialnych spojoch vypravenych na polnocne omse?!
Inak povedane, drviva vacsina cestujucich sa riadi poriadkami, ktore su na IMHD. A pozrime sa, teraz tu mame specialny chvievik o cestovani cez Vianoce. A kde je TAM info o tych specialnych spojoch?
Viem, ze vy nie ste IMHD, no toto si mali ustriehnut aj na IMHD, nech sa to zverejni! A nielen v nejakom diskusnom fore, kde chodi zopar ludi...
Potom sa niet co divit, ked tymi spojmi pojde 5 ludi. Vratane vodica...
Áno pomenili sa, napr. do 3KM 11SK po novom 12SK, 4-5KM 12SK po novom 14SK, 6-7KM 14SK po novom 16SK atď. No uvidíme ako naši dopravcovia zareagujú, lebo už SADLC zareagoval. ?
aha diky a inforaciu. neviem ako to je s tym ZV ale raz na markize v spravach bolo ze v BB zacali znovu premavat trolejbusy ale SAD BB je proti a bude tam prevadzkovat autobusove linky
No asi si mýliš SAD BB s SAD ZV. Lebo SAD ZV sa tu o niečo snaží, ale nejako mi uniká, že o čo... ? Blbosť to nepochybne je, len čakáme, kedy na to prídu. ? Intervaly su oproti trolejbusom bieda.
aha. ale niekde v TV v spravach bolo ze o trolejbusy sa hadaju DPMBB aj SAD BB. ako to je? vraj sad prevadzkuje linky ako trolejbusy, len s autobusmi. podla mna je to trochu blbost. ake su tam intervaly?
Jednalo sa o voz 1Z2 0632... ? Neskôr sa ale opäť zaradil do premávky.
Inak to nebolo všetko, kolaps pokračoval aj potom z dôvodu nehody kamióna s osobným autom či kvôli nehode troch osobných aút (všetko na nábreží). Ešte ten predvianočný zhon, proste katastrofa.
krásne zavádzajúci príspevok.
Asi si si nevšimol ešte aj tú odstavenú škodovku niekde na pol ceste karosy a Mc doonalda!
Aby nabudúce ťahanie trolejbusu netočila telka!! (nie AZTV) ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
brefos