Aby ste sa tu nehádali ktorá trakcia je nakoľko ekologická, dávam vám do pozornosti nasledujúcu porovnávaciu tabuľku:
http://www.valec.yw.sk/temp/ab-tb.jpg
Do porovnania boli taktiež zahrnuté emisie vyprodukované pri výrobe elektrickej energie, resp. PHM, v slovenských podmienkach.
Ospravedlňujem sa za kvalitu, bolo to fotené mobilom v škole na prednáške.
http://www.valec.yw.sk/temp/ab-tb.jpg
Do porovnania boli taktiež zahrnuté emisie vyprodukované pri výrobe elektrickej energie, resp. PHM, v slovenských podmienkach.
Ospravedlňujem sa za kvalitu, bolo to fotené mobilom v škole na prednáške.
Štiavnický vlakvedúci majú málo hodín. Tak budú robiť asi za seba.
2008
.
mirovobb prehlásenie je sice blbosť (iba ak majú natiahnutý samostatný kábel z Jergalov), ale to je všetkým jedno a pravdu povediac mne tiež. Dolievam tu len "olej" do toho vzájomného osočovania, aj keď od kedy vozia tie dva trolejbusy ľudí, tak to tu stratilo na zákernosti.