Oprava:
cast
"este pred touto skusenostou som nenastupil do busu SAD ZV pred tym ako dosiel t-bus DPMBB.. ale ja nebudem platit dvojnasobok kvoli tomu ze DPMBB ma problem mi ju dat."
sa nahrada
"este pred touto skusenostou som nenastupil do busu SAD ZV a radsej pockal na t-bus DPMBB.. ale ja nebudem platit dvojnasobok kvoli tomu ze DPMBB ma problem mi dat zlavu."
cast
"este pred touto skusenostou som nenastupil do busu SAD ZV pred tym ako dosiel t-bus DPMBB.. ale ja nebudem platit dvojnasobok kvoli tomu ze DPMBB ma problem mi ju dat."
sa nahrada
"este pred touto skusenostou som nenastupil do busu SAD ZV a radsej pockal na t-bus DPMBB.. ale ja nebudem platit dvojnasobok kvoli tomu ze DPMBB ma problem mi dat zlavu."
A ked ma nikto nebude nutit zistovat si od kedy plati CP..
expresbb
Re #25989 810zssk: Tak ako písal xdeimosx treba čítať cestovné poriadky poriadne. Všade máš napísané "Platí od:".