Reply on: Flying #25844:
Vidis a prave o tomto to je, ze ty vobec nemas znalosti o tom, ako ma nieco byt, iba vychadzas z tej katastrofy, ktora je. A preto mas casto presne opacne a skreslene nazory. Teoria o potrebe poznania presneho odchodu konkretneho spoja vychadza z tragedie, ze MHD v niektorych mestach bola tak degradovana, resp. este ani zdaleka nedosiahla pozadovanu kvalitativnu uroven (pripadne sa jedna o male mesto, kde este nie je dostatocna hybnost obyvatelstva pre poskytovanie vacsej intenzity verejnej dopravy), ze jednoducho je cestujuci odkazany pri nedostatocnej intervalovosti a ponuky prepravnej prace MHD nuteny si pamatat odchod toho jedineho spoja iduceho cca najblizsie v case, kedy sa potrebuje prepravit, pretoze kym by sa dockal nasledujuceho, uz by pre neho ta preprava nemala vobec zmysel. Prave aj toto je jeden z dovodov, preco dopravca, ktory nema absolutne predstavu a skusenosti s vykonom dopravy v sidelnom utvare kategorie BB, tu jednoducho nema co hladat.

mirkobb
http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/clanok.php3?sub=4.12.2007/76118K
Doslovne sa tam v jednom odstavci pise(citacia):
Častejšie prestupovanie
Nagy zdôvodňuje, že vychádzajú z nedávno zavedenej prestupnej tarify, ktorá umožňuje cestujúcemu s jedným cestovným dokladom prestúpiť aj niekoľkokrát v rámci zvoleného časového úseku. "Súčasné linkové vedenie pozostáva z priamych liniek systému 'odvšadiaľ-všade' s riedkymi intervalmi, chaotickými trasami, kvantom liniek cez centrum, nevyrovnanou kapacitu cez celý deň a neexistenciou silných kapacitných liniek - ony vlastne existujú, ale všetky majú taký nijaký interval," opisuje dnešný stav, ktorý nazýva "vláčikovaním".
Kratšie čakanie
"Cestujúci sa nemá čo učiť cestovné poriadky, ani sa im prispôsobovať, ale do určitého časového úseku mu musí prísť spoj," tvrdí Nagy. Argumentuje, že cestujúcich neodrádzajú od používania MHD prestupy, ale zmeť liniek či riedke intervaly. "Návrh počíta s vytvorením liniek nosných a liniek prípojných, ktoré budú prepojené v prestupných zastávkach - uzloch. Návrh ráta aj s priamymi posilovými školskými spojmi tam, kde bude priame spojenie zrušené."
Co z toho vyplyva, ze dlhe linky s riedkym intervalom su na h...o, pretoze ani v BB sa to neosvedcilo! Lepsia je moznost prestupu v rámci zvoleného časového úseku aj pri pouzití jednorazoveho CL, s casovymi kuponmi uz ani nehovoriac, iba tak sa docielit, ze obyvatelstvo sa navrati z IAD do MHD.