Reply on: Danny #25331:
otázka ostáva, že ak boli takéto CP schválené už vopred, a SAD Zvolen pýtal na MHD dotáciu a na prímestskú linku nie, či nedochádza z jeho strany k naplneniu skutkových okolností obmedzovania hospodárskej súťaže a nekalé praktiky voči mestu.Týmto činom totiž mestu vznikne strata, ktorá vznikne takto:
- prímestská linka vezme cestujúcich linke MHD.
PS: pokiaľ BBSK reagoval v prípade prímestskej dopravy pána XY z Králikov tak, že mu licenciu nedá aby sa neprehlbovala strata druhého dopravcu, tentoraz akosi na sovju "múdrosť" mrgašovci pozabudli. Nehovoriac o tom, že takéto konanie SAD ZV, keď uplatňuje "dumpingové" ceny /čo je zrejmé z cien MHD a PAL na danej linke/ je zrelé na podanie na protimonopolný úrad /v čechách taká vec už bola, čakám či sa aj u nás dačo pohne/. Pán Modranský si iste neuvedomuje, že príde na psa mráz...
.
Papyr
Inak, to vyzera skoro ako zaverecne titulky filmu