Reply on: Kami #25329:
nevadí. Ja len, že či neklikám niekde zle... ? sa na ne už teším! Potom upozorni na doplnenie. Vďaka.
Len tam na konci chyba titulok "KONIEC PRVEJ CASTI", kedze mam taky nedobry dojem, ze ista traktoristicka lobby z tohto filmu nam este urobi serial...
. 
BZUCO
FiXťO: "Tak a teraz k samotným trolejbusom... Krásne, nové, pohodlné, vykúrené autobysu SAD ZV... vymenia niektorí obyvatelia mesta za staré, rozhegané, hlučné, nevkusné - doslova zvnútra škaredé, no hlavne studené trolejbusy... ÁNO TO STE CHCELI... tí čo ste to chceli..."
Mna by len zaujimalo ktorou dopraou chodi tento clovek chodi. jaksi som nevidel tie " Krásne, nové, pohodlné, vykúrené autobysu SAD ZV"
Videl ich niekto v BB???