Reply on: BZUCO #25330:
no neviem ci krasne ale vykurene boli. /to je neodsriepitelne/ skoda, ze vonku bolo cez +30C ? to im neodpustim
Len tam na konci chyba titulok "KONIEC PRVEJ CASTI", kedze mam taky nedobry dojem, ze ista traktoristicka lobby z tohto filmu nam este urobi serial...
maciatko
Linka 6014553/24 (inak povedané X3)
čas odchodu 7:16:43 z Kyjevského námestia
platba kartou 11,-SKK - pri cene je nejaká hviezdička
tá istá linka
nástup na Sládkovičovej pri pošte
platba v hotovosti 8,- SKK
1, zaujímalo by ma, ako a prečo sa dopravca dopracoval k týmto cenám.
2, prečo zvýhodnil platbu u vodiča oproti platbe kartou.